fbpx

סדנאות והרצאות למציאת זוגיות

כשעובר כל כך הרבה זמן ואת ואתה מרגישים שכבר לעולם לא תמצאו את ה"אחד" -
זה הרגע שלכם לדבר איתי

סדנאות והרצאות למציאת זוגיות נכונה, אוהבת ועוטפת

בסדנאות והרצאות שלי בשיטת “הכול יחסי(ם)”, אני מבטיחה להראות לכם את הדרך לפתח פרספקטיבה חיובית עם הסתכלות מלאה שבה אתם יכולים לקחת שליטה על החיים, להבין מדוע הזוגיות מתמסמסת ולמצוא את האהבה שמגיעה ונכונה עבורכם.

לאורך החיים, אנחנו עוברים תלאות רבות ומערכות יחסים קשות, המשפיעות על הביטחון העצמי, על ה-אני שמרגיש בפנים ועל ה-אני שפועל כלפי חוץ. בסדנאות ובהרצאות שלי, אני מלמדת כיצד למצוא את הגישה החיובית ולנווט את המציאות למציאת האחד, על ידי מתן תשומת לב למחשבה ולרגש, והתייחסות לתגובות שלנו בעולם האמיתי.

הסדנאות וההרצאות כוללות התמודדות והשתחררות מקשיי העבר, עבודה על יצירה של תקשורת מקרבת, פיתוח אהבה עצמית והסתכלות חיובית כלפי החיים, המתמקדת בלחיות את הרגע כאן ועכשיו. 

ההרצאות והסדנאות תורמות לחיים מלאים יותר מול עצמנו - שמובילים למציאת זוגיות שבאמת מתאימה לנו

הסדנאות וההרצאות עוזרות לכם הזו עוזרת לגלות שהחיים בידיים שלכם, ושעם ההשקפה הנכונה והכלים המתאימים אתם יכולים להגשים כל מטרה שתציבו לעצמכם בין אם בעולם הקריירה, החברה או הרומנטיקה.

השיטה שלי עוזרת למאות נשים וגברים המחפשים אהבה למצוא את האיזון בחיים, לפתח הסתכלות חיובית ואופטימית, לגלות שניתן להיות מאושרים עם עצמנו וכי הדרך לבני זוג אוהבים ומכילים היא ממש מעבר לפינה.

הסדנאות וההרצאות מוכיחים שאפשר אחרת: אפשר להכיר אחרת, לצאת מהרגלים ולפתוח את הדלת למקום שבו לא “רק שורדים”, אלא נהנים וממצים כל דקה ודקה בחיים ועושים זאת עם אהבה חמה ואמיתית בחיים. הגישה מסייעת ללמוד כיצד להגשים את עצמנו בכל אספקט, ולפתוח את הראש להסתכלות רעננה שבה הרוח מלטפת והחיים נעים כמו סיפור חיובי, יפה וקסום שבסופו גם נמצאת אהבת אמת. מבטיחה לכם שזה לגמרי אפשרי!

הסדנאות וההרצאות כוללות למידה של שיטה שפיתחתי לאחר שנים של ניסיון והבנה כי בחיים, הכול יחסי וכי בסופו של דבר המושכות בידיים שלנו. יחד עם זאת, הן משלבות גם ידע מעולם ה- NLP ומועברות באווירה חמה, אינטימית וחווייתית, במטרה למצוא את הדרך לקבל באהבה שיטת הסתכלות רעננה וחיובית כלפי העולם והסביבה שלנו, ולנהל חיים שמלאים באושר ושלווה פנימית. הן מובילות אותנו למציאת הזוגיות שאנו רוצים, וכיצד לשמור עליה ועל הלהבה שלה בוערת לנצח. מעבר לכך, הן מלמדות אותנו לפתח זוגיות אוהבת עם עצמנו, ולהבין שכל עוד אנחנו אוהבים ומעריכים את עצמנו – אנחנו תמיד בחברה טובה.

מטרות ותועלות

  • נגלה כיצד לקחת אחריות על החיים, לגבור על כל מכשול עם חיוך ולנווט את עצמנו אל עבר זוגיות אוהבת בתחכום וחוכמה
  • נקבל את המפתחות למציאת הזוגיות האמיתית והנכונה עבורנו, ואת הדרכים לכבוש את בני הזוג כל פעם מחדש
  • נפתח הסתכלות שלמה וחיובית כלפי החיים, נכבוש את הרגשות השליליים ונחבוק את הרגשות החיוביים – לחיים מאוזנים ומאושרים
  • נפתח ביטחון העצמי ונבין כמה אור וטוב יש בנו, וכי אנו יכולים להשפיע על המחשבה והרגש ולייצר מציאות חיובית ומכוונת מטרה
  • נלמד כיצד להכיר בצרכים שלנו, לבטא אותם נכונה וגם לקבל עליהם מענה המאפשר לנו לגבור על קשיים מול עצמנו ומול הסביבה
  • נשבור את כל החומות, נפתח מנטאליות זוגית מנצחת ונכניס את השמחה, המוטיבציה, האופטימיות והאנרגיה למרכז החיים

איך זה עובד?

לאורך כל הסדנאות וההרצאות, אני אוחזת את ידכם ומלווה אתכם באופן אישי דרך ה- Whatsapp, דרך הקבוצה הייעודית ושיחות אישיות. תרגישו חופשי לפנות אליי עם כל שאלה, צורך בעידוד, קושי או הצלחה, ויחד נמצא את השלווה ואת הפתרון הנכון. 

כל המששתפים מקבלים ערכה ובה מחברת ממותגת בכריכה קשה, הכוללת 80 משפטים מעוררי השראה, פולדר עם דפי עבודה ועט.

מיקום ואורך הסדנאות וההרצאות משתנה בהתאם לקהל ולצרכים שלכם.

דילוג לתוכן