fbpx

סדנה והרצאות לזוגיות חזקה ומאושרת

מרגישים שמשהו נסדק במערכת היחסים? שהכול שלילי? שיש אווירה לא טובה בבית וקשה להצליח ולמצוא פשרה?

בסדנאות והרצאות בשיטת “הכול יחסי(ם)”, אני מכוונת נשים וזוגות כיצד לאחות את כל ה”שברים”, ולגלות שניתן לעבוד על כל דבר כדי למצוא את עמק השווה ולהצית את האהבה מחדש.

לעיתים, אפילו לא שמים לב שיש משבר משום שהתרגלנו לשגרת חיים שבה “רק שורדים” ולפעמים יש בה “פרצופים” והערות לא נעימות. זה לא חייב להיות ככה. במהלך המפגשים מגלים כי האהבה עדיין שם, וכי היא פשוט “מתחבאת” מאחורי הבעיות. כאשר לומדים כיצד לגשת לכל קושי ולפתור אותו יחד כצוות, מערכת היחסים הופכת לחמה וחזקה, ומקבלת כלים המאפשרים להתמודד עם כל מצב ברוגע ובאחווה.

ה”אני מאמין” שלי הוא שמחשבה מייצרת מציאות, ושאנחנו יכולות להשפיע על ההסתכלות וההתנהגות שלנו במטרה להביא לתוצאות שאנחנו רוצים לקבל בחיים. חשוב להבין שהסתכלות חיובית, אמפתית ועוטפת על כל התמונה יכולה להביא לשינוי משמעותי במערכת היחסים, להשיב את הקירבה העוצמתית שהייתה ביניכם, ואף להעצים אותה אל עבר אופקים חדשים בתור האנשים שאתם היום.

גם אם רק אחד מבני הזוג עושה צעד לכיוון השינוי, הוא מורגש בבית ומביא לשינוי כולל המשפיע על הזוגיות כולה. השינוי שהסדנאות וההרצאות יוצרות משפיע על כל תחומי החיים, ועוזר לבנות מערכת יחסים בריאה גם מול עצמנו וגם מול הסביבה.

שיטת הכול יחסי(ם) עוזרת למאות נשים וזוגות לנהל מערכות יחסים שלוות וחזקות, להביא בעיות על פתרונן ברוגע ולקבל כלים המסייעים לפתח גישה שמחה יותר כלפי החיים ועצמנו, מקום שבו שיח עם ילדים ומשפחה בא בקלות והבנה כי ניתן לגבור על כל משבר.

הסדנאות וההרצאות כוללות למידה של גישות שפיתחתי לאחר שנים של ניסיון בחיי הנישואין, עם כל העליות והמורדות, והבנה כי בחיים הכול יחסי ושבסופו של דבר המושכות בידיים שלנו. יחד עם זאת, הסדנאות וההרצאות משלבות גם ידע מעולם ה- NLP ומועברות באווירה חמה, אינטימית וחווייתית, במטרה למצוא את הדרך לפתוח את הראש ואת הלב לשיטת הסתכלות רעננה וחיובית כלפי העולם והסביבה שלנו.

למי זה מתאים?

 • כל זוג שמרגיש שהוא יכול להרוויח מייעוץ זוגי ומחפש אוזן קשבת ולמידה של כלים לפיתוח חיי זוגיות מלאים ומאושרים יחד
 • זוגות נשואים עם ובלי ילדים, שמרגישים שמשהו אבד וזקוקים להכוונה וחישוב מסלול מחדש
 • זוגות לקראת החתונה שלחוצים, מרגישים שמערכת היחסים הפכה לכבדה ומחפשים טיפים לקראת חיי הנישואין – יחד נוציא רישיון לחתונה 
 • זוגות מבוגרים שרוצים להצית את האהבה שהייתה
 • בן/בת זוג שרוצים לקבל טיפים כדי לשפר מערכת יחסים קיימת – גם אם החצי השני עדיין לא מוכן ואתם כן, אתם יכולים להתחיל את השינוי בעצמכם!

מטרות ותועלות

סדנאות והרצאות זוגיות תורמות לחייכם אינספור יתרונות, שילכו אתכם לאורך כל החיים.

 • יחד, נלמד כיצד מצליחים לגבור על מכשולים לאורך מסע החיים ובמערכת היחסים בצורה פרקטית, חכמה ומכילה
 • נגלה כיצד לפתח כלים לניהול תקשורת מקרבת, המסייעים להכיר את בני הזוג בצורה מעמיקה יותר ולהתנהל באהבה ובאחווה בכל מערכת יחסים
 • נאתר דרכים לגשר על פערים, להתייחס למחשבות ולרגשות המתחוללים בנו וללמוד כיצד לבטא אותם בצורה חיובית המקוננת שינוי
 • נלמד כיצד ניתן לנהל דיאלוג בצורה מכילה, אוהבת ומקבלת המעודדת אינטימיות, פתיחות, מציאת פשרות ויצירת תחושה של אהבה ושוויוניות במערכת היחסים
 • נפתח יכולת לבטא נכונה את עצמנו ואת הצרכים שלנו בפני בני הזוג והסביבה, וכיצד לקבל את המענה המתאים עליהם במבחן התוצאה
 • והכי חשוב – נגלה איך לאהוב ולהתנהל מול עצמנו, לכבוש רגשות שליליים ולחבק רגשות חיוביים, להסתכל על העולם בצורה חיובית ולפנות גם זמן לעצמנו, כדי לטעון מצבורים ולהיות הגרסה הטובה ביותר שלנו

איך זה עובד?

לאורך כל הסדנאות וההרצאות, אני אוחזת את ידכם ומלווה אתכם באופן אישי דרך ה- Whatsapp, דרך הקבוצה הייעודית ושיחות אישיות. תרגישו חופשי לפנות אליי עם כל שאלה, צורך בעידוד, קושי או הצלחה, ויחד נמצא את השלווה ואת הפתרון הנכון. 

כל המששתפים מקבלים ערכה ובה מחברת ממותגת בכריכה קשה, הכוללת 80 משפטים מעוררי השראה, פולדר עם דפי עבודה ועט.

מיקום ואורך הסדנאות וההרצאות משתנה בהתאם לקהל ולצרכים שלכם.

דילוג לתוכן